• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вільна боротьба На реалізації

Доданий
30.09.2018
Номер
103
Спорт

Придбання двох стандартних борцівських килимів з двома комплектами електронних табло з відео фіксацією та можливістю прямої трансляції для занять юних та дорослих борців вільною та жіночою боротьбою, проведення змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів та можливості проведення у Тернополі Чемпіонату України зі спортивної боротьби.

Автор проекту
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дружба
Адреса
вул. Протасевича, 6, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Придбання двох стандартних борцівських килимів з двома комплектами електронних табло з відео фіксацією та можливістю прямої трансляції для занять юних та дорослих борців вільною та жіночою боротьбою, проведення змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів у м.Тернополі та можливості проведення Чемпіонату України зі спортивної боротьби.Зокрема проведення Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби пам'яті відомого тренера Богдана Сцібайла, Всеукраїнського турніру пам’яті бійця батальйону «Збруч» Павла Римара, Відкритого всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби пам'яті майстрів спорту України Валерія Геращенка і Михайла Боровкова, Всеукраїнського майстерського турніру «Тернове поле» пам’яті судді міжнародної категорії Віталія Назарчука, Всеукраїнського турніру Кубок міського голови, Всеукраїнських турнірів пам’яті тренерів Олександра Рибіна і Анатолія Костевича та проведення інших борцівських змагань різних рівнів.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Спортсмени, Тернополяни та молодь, яка хоче займатися спортом.

Проблема

Для занять спортсменів у секціях боротьби і проведення міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань на належному рівні однією з проблем розвитку вільної та жіночої боротьби у Тернополі є недостача сучасних стандартних килимів Об’єднаного світу боротьби та електронних табло з відео фіксацією та он-лайн трансляцією . Такий спортивний інвентар вкрай необхідний для занять боротьбою та можливості проведення чемпіонату України з боротьби, а також масштабних міжнародних спортивних заходів, куди запрошені спортивні команди Білорусі, Молдови, Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, Чехії, Австрії, інших країн Євросоюзу та команди зі всієї України.

Мета проекту

Метою проекту є придбання сучасного спортивного інвентаря Об’єднаного світу боротьби для занять дітей боротьбою в спортивних секціях та проведення на належному рівні міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.Можливості проведення Чемпіонату України зі спортивної боротьби. Популяризація Тернополя, як осередку проведення міжнародних спортивних заходів, пуляризація вільної боротьби в Україні, області, м.Тернополі. Підвищення спортивної майстерності спортсменів, розширення спортивних зв’язків з іншими країнами та містами України. Налагодження плідної міжнародної співпраці з містами інших країн. Комплектація збірної команди м.Тернополя та Тернопільської області з вільної боротьби.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Окрім необхідності використання в спортивних секціях з боротьби придбання двох стандартних сучасних килимів та двох комплектів сучасних табло з відео фіксацією та можливістю он-лайн трансляції надасть можливість проведення на належному рівні міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань, а також можливість проведення Чемпіонату України зі спортивної боротьби у Тернополі, куди приїздитимуть спортсмени з усієї України та сусідніх країн Білорусі, Молдови, Угорщини, Польщі та інших країн ЄС, що пополяризує наше місто, як європейський центр проведення міжнародних змагань високого рівня.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання двох комплектів сучасних стандартних килимів з покришкою і матами
2. Придбання двох комплектів електронних табло з відеофіксацією