Інтерактивна туристична карта і мобільний додаток Відхилений

Доданий
26.09.2018
Номер
15
Культура

Головна ідея проекту - створити електронну туристичну карту і мобільний додаток для презентації мешканцям та гостям міста туристичних об’єктів та маршрутів, а також туристичної інфраструктури міста (готелів, закладів громадського харчування та ін.).

Бюджет
268 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центр

Опис

Опис проекту

Головна ідея проекту - створити електронну туристичну карту і мобільний додаток для презентації мешканцям та гостям міста туристичних об’єктів та маршрутів, а також туристичної інфраструктури міста (готелів, закладів громадського харчування та ін.). Особливістю цього ресурсу стане можливість не лише отримати інформацію про туристичні атракції міста через будь-який гаджет (текст, фото), але й прослухати інформацію на 4 мовах (українській, англійській, польській та німецькій).

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Проект орієнтований на поціновувачів історико-архітектурної та культурної спадщини міста Тернополя, місцевих та іноземних туристів.

Проблема

Місто Тернопіль дійсно унікальне. Чимало тернополян та гостей міста по справжньому закохані в його архітектуру, історію та культуру. Проте мало хто знає, що свого часу Тернопіль був столицею України; проте те, що окрім всім відомого Тернопільського замку-палацу, на території міста у минулому було ще дві цікаві споруди - Палац Галлів та Замок графів Кросновських; про те, що перший підручник мовою Есперанто був виданий саме в нашому місті. Відомо, що на картах XVI ст. місто Тернопіль зображувалося на березі міфічного Амадоцького озера. Мало, хто знає, що у 1943 р. в Тарнополі відбувся переможний “матч смерті” збірної тернополян УСТ “Поділля” над збірною Третього Райху “Люфтваффе”, а також, як відомо, в ході битви за Тернопіль у 1944 р. його було названо “малим Сталінградом”. З огляду на це, доцільним вважаємо впровадження електронної туристичної карти аби відобразити у доступному форматі туристичний потенціал нашого міста.

Мета проекту

● створити мультимовний та доступний для широкого кола користувачів ресурс та мобільний додаток для пошуку необхідної туристичної інформації (історико-архітектурних пам’яток та музеїв, театрів та розважальних закладів, закладів харчування та паркінгів тощо);
● відобразити на електронній карті систему популярних та тематичних туристичних маршрутів, відпрацювати особливості орієнтування за способом пересування в різних видах туризму;
● надати туристам можливість заздалегідь розраховувати відстані і терміни за маршрутом, допомогти в розробці програм турів або екскурсій з використанням новоствореного ресурсу;
● забезпечення безпеки туристів на маршруті за допомогою GPS-технологій (відзначення на карті закладів медичної допомоги та пунктів охорони порядку, аптек та банкоматів тощо), що є конкурентною перевагою продукту для гостей міста та іноземних туристів, оскільки для них безпека є одним із важливих факторів вибору подорожі;

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для ефективного управління туристичною діяльністю міста, засобами програмування та веб-картографії, пропонуємо розробити і використовувати електронну туристичну карту. Вона дозволить ефективно управляти, швидко й оптимально вирішувати виникаючі проблеми туриста. Інформація в туристичній карті матиме можливість оперативно оновлюватись, буде достовірною, міститиме різноманітні тематичні шари, володітиме необхідним набором функцій (пошук найближчої туристичного об'єкта із заданими параметрами, прослуховування аудіоопису об'єкта, створення маршрутів, фільтрування об'єктів на карті та багато інших).

План заходів з реалізації проекту

1. Створення бази даних туристичних об'єктів та об'єктів туристичної інфраструктури міста Тернополя.
2. Створення бази даних туристичних маршрутів Тернополя.
3. Забезпечення мультимовності бази даних туристичної карти, запис описів туристичних атракцій міста Тернополя.
4. Закупівля спеціалізованого програмного забезпечення ArcGIS та додаткового програмного забезпечення для створення мобільного додатку.
5. Імпорт та візуалізація туристичних об'єктів, маршрутів та туристичної інфраструктури з використанням технології програмування та веб-картографування в середовищі геоінформаційних систем (ArcGIS, QGIS та інших).
6. Налаштування мобільного додатку “Інтерактивна туристична карта Тернополя”.