• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відкрий світу "Файне місто" Тернопіль Відхилений

Доданий
28.09.2018
Номер
27
Культура

Безкоштовний вхід на перший день одного з найбільших музичних фестивалів України “Файне Місто”. У 2018-му році Фестиваль відвідало близько 17 000 гостей з України та 1 000 з інших країн. Реалізація даного проекту дозволить збільшити кількість туристів у наше місто до 25 000 в день. За умови, що один гість витратить мінімум 100 грн.\день, місто закомулює понад 2,5 млн. грн. інвестицій

Автор проекту
Ростислав
Ростислав Плахцінський
Бюджет
1 389 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дружба

Опис

Опис проекту

Міжнародний музичний фестиваль “ФАЙНЕ МІСТО” є одним з наймасштабніших музичних заходів формату 0pen-air в Україні, який у 2019-му буде проводитись всьоме. Незмінним гаслом заходу залишається “Фестиваль “ФАЙНЕ МІСТО” – територія вільних людей!”. У 2018-му році фестиваль відвідало близько 17 000 відвідувачів. Цього ж року читачі онлайн-журналу Karabas.Live шляхом голосування обирали топ-3 українські музичні фестивалі року, лідером рейтингу став фестиваль «Файне місто». Також у 2017-му фестиваль «Файне місто» отримав європейську відзнаку якості EFF. Файне Місто є одним з небагатьох українських фестивалів, в якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатив, етно, поп, денс музика на семи сценах фестивалю виконують тільки кращі вітчизняні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми. Окрім музичної програми на території функціонує локації для літераторів, лекторів, театральних показів, арт-виставок, спортивних зон, хенд мейд ярмарки тощо. Фестиваль повністю відповідає своїй назві, адже заради кількох днів на території фестивалю вибудовується справжнє місто із своєю налагодженою інфраструкторою: зони для людей із обмеженими можливостями, фудкорти, душові кабіни, пункти підзарядки телефонів, біотуалети, камери зберігання… - тут можна знайти все для комфортного та якісного відпочинку.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Абсолютно всі мешканці та гості міста зможуть безкоштовно відвідати перший день фестивалю 25.07.2019року.

Проблема

На сьогодні фестиваль «Файне місто» є основним магнітом культурного туризму в регіоні, завдяки реалізації даного проекту абсолютно безкоштовний день фестивалю із повноцінною музичною програмою та культурними заходами дасть змогу залучити в наше місто значно більше туристів не тільки з України а й зі всього світу. Які зможуть побачити та оцінити високий рівень культурного розвитку регіону, що в перспективі створить імідж міста.

Мета проекту

Безкоштовний вхід на перший день одного з найбільших музичних фестивалів України “Файне Місто”. У 2018-му році Фестиваль відвідало близько 17 000 гостей з України та 1 000 з інших країн. Реалізація даного проекту дозволить збільшити кількість туристів у наше місто до 25 000 в день. За умови, що один гість витратить мінімум 100 грн.\день, місто закомулює понад 2,5 млн. грн. інвестицій.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Завдяки реалізації даного проекту (Безкоштовний вхід на перший день фестивалю “Файне Місто”) збільшиться кількість туристів із України та закордону до 25 тис. осіб в день, що безумовно буде відображено у зростанні інвестицій в туристичну сферу міста. Це відобразиться як в економічному так і соціальному розвитку Тернополя, адже за рахунок реалізації даного проекту відвідувачі фестивалю витрачатимуть кошти під час перебування у нашому місті (транспорт, харчування, проживання, сувеніри, та інші послуги), а кожен з відвідувачів фестивалю отримає незабутнє враження та культурний досвід не затрачаючи жодних коштів в перший день фестивалю.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовка реалізації проект.
2. Укладання договорів;
3. Реалізація заходу;
4. Звітування.
5. Надання POS матеріалів