Мультиспортивний майданчик на території початкової школи іноземних мов Брав участь

Доданий
29.09.2018
Номер
45
Спорт

Проект спрямований на облаштування сучасного мультиспортивного майданчика для занять футболом, баскетболом, волейболом та іншими ігровими видами спорту, який буде загальнодоступним для учнів школи та всіх жителів міста. Комплекс розташовуватиметься на території Початкової школи повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов. між будинками: №12, 14 на вул. Лесі Українки та №5, 9, 11, 13 на вул.

Автор проекту
Бюджет
1 450 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Східний
Адреса
вул. Лесі Українки, 12А, Тернопіль

Опис

Опис проекту

Проект спрямований на облаштування сучасного мультиспортивного майданчика для занять футболом, баскетболом, волейболом та іншими ігровими видами спорту, який буде загальнодоступним для учнів школи та всіх жителів міста. Комплекс буде розташований на території Початкової школи повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов. між будинками: №12, 14 на вул. Лесі Українки та №5, 9, 11, 13 на вул. Героїв Крут (в яких проживає понад 2 тис. мешканців, переважна більшість - це молоді сім'ї з дітьми). Згідно "СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТА ТЕРНОПОЛЯ ДО 2025 РОКУ", одними із основних пріоритетів є підвищення якості життя та сприяння розвитку культури та спорту. Стратегічною ціллю ж є розвиток міста як центру розвитку спорту. Одним із вказаних інструментів реалізації цієї цілі є забезпечення будівництва та реконструкції сучасних спортивних споруд, належне їх обладнання та використання. Реалізація проекту дозволить створити умови для суттєвого збільшення кількості мешканців міста які активно займаються фізичною культурою та спортом.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Можливість займатися на спортивному майданчику матимуть різні вікові категорії населення, але насамперед проект орієнтований на дітей, які поринувши в кіберпростір забувають про користь фізичної активності на свіжому повітрі.

Проблема

На території густозаселенного масиву відсутній сучасний спортивний простір, де могли б проводити своє дозвілля діти та дорослі. Місцем, де планується втілити проект є територія школи, яка знаходиться між житловими будинками та може стати спортивним осередком для мотивації молоді мікрорайону до активного проведення вільного часу.

Мета проекту

Шляхом реалізації проекту сприяти розвитку фізичних якостей підростаючого покоління та залученню мешканців прилеглих будинків до популяризації здорового способу життя; покращити спортивну інфраструктуру міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення універсального спортивного майданчика з штучним гумовим спортивним покриттям та огорожею, його облаштування сучасним спортивно-ігровим обладнанням.

План заходів з реалізації проекту

1. Виготовлення та погодження проектно-кошторисної документації;
2. Вирівнювання та підготовка території;
3. Монтаж спортивного обладнання;
4. Монтаж штучного гумового спортивного покриття;
5. Встановлення огорожі;
6. Благоустрій території;

Фотографії