Опис
Опис проекту
Із 1955 року взагалі не робився ремонт фасаду, який пошкоджений, ринви ржаві, вода тече по стінах і під фундамент, внаслідок чого будинок руйнується, а дашок при вході (1955) може впасти на громадянина, особливо зимою. В під'їздах не робиться ремонтів. Освітлення у під'їзді №1 по 9 не регулярне і не якісне. Двері старі у під'їзді тепло виходить на вулицю. (4 фото - додається).
Обґрунтування бенефіціарів проекту
Всі жителі вул.Камінна буд.№1,4,5,6,7 і музична школа №1 (і школа №5), тернополяни і гості, туристи.
Проблема
Із 1955 року взагалі не робився ремонт фасаду, який пошкоджений, ринви ржаві, вода тече тебе по стінах і під фундамент, внаслідок чого будинок руйнується, а дашок при вході (1955) може впасти на громадянина, особливо зимою. В під'їздах не робиться ремонтів. Освітлення у під'їзді №1 по 9 не регулярне і не якісне. Двері старі у під'їзді тепло виходить на вулицю. (4 фото - додається).
Мета проекту
Зацікавити тернополян, туристів і колишніх жителів м.Тернопіль в оновлені історії архітектурних цінностей, старовинної центральної частини нашого міста, в т.ч. органів місцевого самоврядування, депутатів. На вул.Камінна (Костюшки, Правди) проживали професори Б.Трофем'як, Ю. Опільський, Ю.Рудницький письменники), а у буд.№7 проживав почесний професор Тернопільського національного економічного університету Р.Харів.
Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування
Виділення коштів на виконання вищезгаданих робіт щодо розв'язання проблем нашого будинку №7, вул.Камінна.
План заходів з реалізації проекту
1.Розробити кошторисну документацію на оновлення буд.№7 вул.Камінна.
2.Встановлення водостійних ринв.
3.Утеплення і ремонт фасаду буд.7 з метою зменшення енергозатрат, встановити автоматичне економне освітлення.
4.Встановити у під'їзді №1 вхідні двері і дашок, ремонт житлових під'їздів.
5.Встановити у дворі чотири лавочки у сучасному стилі.
6.Встановити знак про заборону стоянки автомобілів під вікнами жителів буд.7 кв.№1,2,3,10 вул.Камінна, замінна труб і ін.